Oferta naszej firmy obejmuje stworzenie profesjonalnych stron zapleczowych / reklamowych (typu landing page), których głównym celem jest zbudowanie mocnego i profesjonalnego zaplecza specjalnie pod pozycjonowanie (SEO).

 

Czym tak naprawdę jest to zaplecze? To najczęściej zespół stron, z których prowadzą linki do głównej (pozycjonowanej) strony firmowej. Strony są unikalne pod względem treści oraz wyglądu. Prezentują działalność firmy i są również odwiedzane przez internautów, dlatego też warto zamieścić w nich dane kontaktowe do firmy - mogą służyć jako strony reklamowe dla działalności.

 

Liczba stron tworzonych pod zaplecze jest nieograniczona, istnieje możliwość stworzenia osobnych stron pod poszczególne miasta, przeróżne słowa kluczowe itp. Każda z projektowanych stron reklamowych zawiera:

 

  • unikalny tekst na temat działalności firmy
  • unikaną grafikę (zdjęcia a nawet logo)
  • unikalną kolorystykę i wygląd szablonu (każda strona wygląda inaczej)
  • taką samą ilość podstron (różna treść) oraz modułów

 

Sami tworzymy unikalną zawartość tekstową oraz graficzną na podstawie strony internetowej firmy, bądź może być ona przesłana przez zleceniodawcę usługi (zarówno tekst jak i zdjęcia, które zostaną użyte na stronach zapleczowych). Kolorystyka szablonów jak i ich rodzaje przydzielane są losowo pod każdą z tworzonych stron reklamowych.

 

 

Każda ze stron będzie posiadać unikalną nazwę domeny adekwatną do prowadzonej działalności. Nazwy domen przesyłane są do zleceniodawcy do wglądu i akceptacji przed ich ostateczną rejestracją. REJESTRACJA DOMEN GRATIS!

 

Usługę świadczymy na podstawie zawartej umowy o zlecenie oraz po opłaceniu zaliczki w wysokości 50% kwoty usługi. Czas realizacji - około 10 dni roboczych.

 

bezpłatna wycena online