pozycjonujemy strony w wyszukiwarce google

Skuteczna forma pozyskiwania nowych klientów dzięki obecności w wyszukiwarce Google.

Jest wiele opisów dotyczących usług pozycjonowania a także Google Adwords, sensu marketingowego i metod tzw SEO i SEM. W skrócie cała idea sprowadza się do prostego stwierdzenia: Nie szukaj klientów! Pozwól, by sami Cie znaleźli.

Pozycjonowanie w Google to nic innego, jak sprawienie by nasza strona internetowa firmy lub strona z nią powiązana znalazła się jak najwyżej w wyszukiwarce na hasła (zwane również słowami kluczowymi czy też frazami) wpisywane do niej przez potencjalnych klientów poszukujących konkretnych produktów i usług. Klient, który sam poszukuje a nie jest atakowany ulotkami, mrugającymi bannerami czy też mailami znacznie prędzej po odnalezieniu danej strony samodzielnie wyśle zapytanie lub dokona zamówienia. Zarówno więc Adwords jak i pozycjonowanie to jedne z najskuteczniejszych form reklamowych dostępnych w sieci internetowej.


Przed przystąpieniem do tego typu reklamy danej działalności najczęściej wspólnie zastanawiamy się i analizujemy które hasła byłyby najbardziej odpowiednie, co wpisują potencjalni klienci - czy jest to kilka czy kilkadziesiąt haseł. Wspólnie opracowujemy strategię zasięgu takiej reklamy (lokalnie, regionalnie, cały kraj) a także omawiamy wszelkie możliwości, koszty i potencjalne efekty.

 

bezpłatna wycena online