Nasza agencja interaktywna już od wielu lat wspiera kilka lokalnych stowarzyszeń z powiatu chrzanowskiego, których głównym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez uprawianie różnych sportów.

 

Zaczęliśmy już w 2005 roku od wsparcia dla klubu turystyczno sportowego Biker Trzebinia zrzeszającego fanów kolarstwa nie tylko z powiatu chrzanowskiego, dla którego stworzyliśmy stronę oraz zapewniliśmy całą infrastrukturę techniczną. Klub jest przez nas wspierany do dnia dzisiejszego poprzez zapewnianie profesjonalnego wsparcia technicznego dla strony oraz hostingu.

 

Kolejna ze wspieranych przez nas organizacji to Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów. Członkowie stowarzyszenia czynnie uczestniczą w różnego rodzaju rajdach oraz zawodach sportowych organizowanych na terenie całego kraju osiągając bardzo dobre wyniki jednocześnie promując miasto Chrzanów. Aktywność stowarzyszenia można śledzić na stronie SCHC stworzonej przez naszą firmę, na której regularnie zamieszczane są artykuły z zawodów sportowych, rajdów oraz imprez organizowanych przez stowarzyszenie. Co ciekawe niektórzy z nas są członkami Stowarzyszenia Chrzanowskich Cyklistów. Zapewniamy również profesjonalny hosting oraz obsługę techniczną portalu.

 

schc1

 

schc2

 

Udzielamy również wsparcia 2 organizatorom imprez biegowych w powiecie chrzanowskim - Chechło Run oraz Puszcza Run . Od kilku lat są one organizatorami biegów nie tylko dla okolicznych mieszkańców, ale również dla osób z całego kraju oraz zagranicy. Biegi organizowane są na terenie zalewu Chechło oraz Puszczy Dulowskiej. W tegorocznej edycji Chechło Run, która odbyła się 11.10.2015r. uczestniczyło 306 zawodników, a wśród nich również obcokrajowcy z takich krajów jak Ukraina. Relację z tej imprezy biegowej można zobaczyć na naszym portalu społecznościowym

 

Dla Chechło Run oraz Puszcza Run również świadczymy profesjonalną obsługę techniczną portali oraz zapewniamy hosting i oprawę medialną - fotograficzną.

 

puszczarunchechlorun