W serwisie wirtualnemedia.pl możemy zapoznać się z nowym projektem Google, który ma zadbać o rozwój kompetencji cyfrowych polskich właścicieli firm.

 

Platforma edukacyjna ma za zadanie do końca 2016 roku przeszkolić 100 tysięcy przedsiębiorców z Polski. Jest ona całkowicie bezpłatna i zawiera różnorodne kursy, które swoją tematyką odpowiadają różnym stopniom zaawansowania uczestników.

 

Sposób na sukces dzięki kompetencjom cyfrowym

 

Platforma jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od tego w jakiej branży funkcjonują. Edukacja ma pomóc wykorzystać potencjał jaki stwarza internet do rozwoju własnego biznesu. Wśród materiałów szkoleniowych znajdziemy filmy instruktażowe stworzone przez ekspertów w swojej dziedzinie. Duże znaczenie wydaje się mieć fakt dostosowania poziomu trudności przekazu do aktualnych umiejętności uczestnika kursu. Zróżnicowanie tematyczne pozwala na wybór interesujących i przydatnych w naszej branży materiałów. Każdy dział szkolenia kończy się powtórkami i testami, które mają sprawdzić stopień opanowania przez nas tematu.

 

Oprócz materiałów instruktażowych w Internetowych Rewolucjach można znaleźć wywiady z przedsiębiorcami, którzy po zdobyciu nowych kompetencji z zakresu wykorzystania narzędzi internetowych, przenieśli swój biznes na wyższy poziom. Znajdziemy tu więc również elementy, które zmotywują nas do działania. Warto pamiętać, że w dzisiejszych czasach trudno jest odnieść sukces w jakiejkolwiek branży z pominięciem internetu.

 

antyvirus