Regularne i profesjonalne prowadzenie profilu firmowego fanpage na Facebooku nie należy do łatwych rzeczy. Dlatego też zdecydowana większość firm bardzo chętnie zleca obsługę swoich profili firmowych na Facebooku profesjonalistom z agencji Social Media. Poprzednio przedstawialiśmy wszystkie zalety płynące ze współpracy z taką agencją. Jednak nasuwa się kolejne bardzo istotne pytanie - ile kosztuje prowadzenie fanpage na FB?

 

Kolejnym tematem poruszanym na naszym blogu "Facebookowym", o którym stworzyliśmy dość obszerny artykuł, jest właśnie - ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebooku . Gorąco zachęcamy do zapoznania się z jego treścią, gdyż koszt obsługi fanpage na FB nie jest wcale tak oczywistą sprawą i zależy od bardzo wielu czynników.

 

obraz przedstawiający ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebooku

 

Cennik prowadzenia strony fanpage na Facebooku może obejmować wiele elementów w zależności od wybranego pakietu - ilość opracowywanych i zamieszczanych postów, optymalizacja / stworzenie nowego profilu fanpage, przygotowywanie indywidualnych grafik do wpisów obejmujących identyfikację wizualną firmy, możliwość i różne warianty obsługi marketingowej w Social Media, pozyskiwanie nowych fanów profilu i nie tylko. Wiele czynników jest niezwykle istotnych i wpływa na sukces firmy (osiągnięcie zamierzonych celów w Social Media) i pozyskanie nowych, stałych klientów. Dowiedz się czy warto zainwestować w obsługę strony fanpage i zaufać doświadczonej agencji Social Media.

Jeżeli szukasz skutecznych rozwiązań, interesuje cię koszt obsługi strony fanpage na Facebooku i chciałbyś otrzymać indywidualną wycenę - skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie pakiet skrojony do indywidualnych potrzeb firmy.