W dzisiejszych czasach to właśnie media społecznościowe są jedną z podstawowych i najskuteczniejszych ścieżek komunikacji z potencjalnym klientem. Jako jedno z najpotężniejszych narzędzi, to właśnie Facebook coraz częściej buduje relacje firma-klient. Aby stworzyć taką relację potrzebne jest firmowe konto fanpage na FB. Czy obsługa takiego konta jest prosta? Zapraszamy do lektury.

 

Obecnie praktycznie każdy z nas posiada swój prywatny profil na Facebooku. Coraz trudniej znaleźć również firmę, która by nie posiadała własnego firmowego fanpage'a na portalu. Niektórzy przedsiębiorcy obawiają się jednak tego narzędzia, które w gruncie rzeczy jest tak na prawdę niezwykle intuicyjne i na prawdę skuteczne w kreowaniu świadomości marki na rynku. Na naszym blogu poświęconym Social Media poświęciliśmy cały artykuł na wyczerpanie tego tematu, zachęcamy do zapoznania się z nim - https://fb.48.media/obs%C5%82uga-facebooka-konta-firmowego-fanpage-jest-prosta

 

obrazek odnośnie obsługi konta firmowego na Facebooku

 

Obsługa profilu firmowego fanpage na Facebooku niesie ze sobą wiele prostych, ale jakże potrzebnych korzyści - możemy promować swoje produkty/usługi na swój sposób; pokazać nasz asortyment całemu światu; kreować pozytywny przekaz o swoich produktach, generować popyt; zdobywać rzeszę "fanów" swoich unikalnych produktów. Możemy ukazać światu swój biznes w bardzo niekonwencjonalny sposób, na który nie odważymy się targnąć przy oficjalnym sklepie internetowym. Wśród użytkowników portalu Facebook jest wiele potencjalnych odbiorców, którzy nie są jeszcze świadomi Twojej marki, profil firmowy fanpage może to zmienić!