Pamiętaj, że media społecznościowe to świetny sposób na budowanie swojej obecności w sieci. Ale jeśli chcesz, aby pomogły Ci w SEO, musisz upewnić się, że Twoje posty w mediach społecznościowych są zoptymalizowane pod kątem Google. Obejmuje to używanie odpowiednich słów kluczowych, korzystanie z Google Search Console oraz tworzenie unikalnych treści z bogatymi snippetami. Media społecznościowe i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) mogą nie wydawać się tematami, które pasują do siebie. W końcu jedno dotyczy interakcji online, a drugie wydajności strony internetowej. Jednak media społecznościowe i SEO mają ze sobą wiele wspólnego. Obydwa są sposobami na przyciągnięcie większej liczby osób do Twojej witryny, dzięki czemu możesz sprzedawać więcej produktów lub usług. Metody, których używasz, mogą być różne, ale cel końcowy jest taki sam. Media społecznościowe pozwalają użytkownikom łączyć się ze sobą, śledzić marki, które lubią i widzieć, kiedy inni dzielą się informacjami o firmie. Innymi słowy, jest to okazja dla firm, aby nadać blask swojej stronie, dzięki czemu ludzie będą mogli łatwo znaleźć je na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram czy Pinterest. Aby dowiedzieć się, jak zoptymalizować media społecznościowe pod kątem social SEO, zapoznaj się z naszym powyższym przewodnikiem krok po kroku.

W jaki sposób media społecznościowe są wykorzystywane do SEO?

Media społecznościowe są głównym elementem SEO. Może być cennym narzędziem w przyciąganiu i angażowaniu nowych użytkowników do Twojej witryny. Optymalizacja mediów społecznościowych (SMO) odnosi się do korzystania z sieci społecznościowych jako integralnej części kampanii marketingowych w celu zwiększenia ruchu w sieci i świadomości marki. Ale jak zoptymalizować swoją obecność w mediach społecznościowych pod kątem social SEO? Dziś nie wystarczy sama obecność w sieci. Marki muszą upewnić się, że ich profile w mediach społecznościowych są zoptymalizowane pod kątem SEO. Oznacza to, że Twoje posty powinny zawierać słowa kluczowe, linki do Twojej witryny i hashtagi związane z tematem postu.

Media społecznościowe są głównym elementem SEO. Może być cennym narzędziem w przyciąganiu i angażowaniu nowych użytkowników do Twojej witryny.

Krok 1: Zainstaluj i korzystaj z Google Analytics dla mediów społecznościowych

Google Analytics posiada sekcję mediów społecznościowych, która pozwala na śledzenie ruchu w mediach społecznościowych. Dzięki temu dowiesz się:

 • Który kanał mediów społecznościowych przynosi Ci najwięcej ruchu

 • Który kanał mediów społecznościowych przynosi największe przychody

 • Który kanał mediów społecznościowych przynosi Ci najwięcej zaangażowania

 • W jakich porach dnia posty w mediach społecznościowych cieszą się największą popularnością

 • Które posty nie osiągają dobrych wyników

Skonfiguruj Google Search Console

Google Search Console ma sekcję Społeczności, w której możesz zobaczyć wydajność swoich mediów społecznościowych. Pozwala to:

 • Zobaczyć widoczność postów w mediach społecznościowych w SERP-ach Google

 • Zobaczyć liczbę kliknięć, jaką otrzymuje każdy post w mediach społecznościowych

 • Zobaczyć liczbę wyświetleń każdego postu w mediach społecznościowych

Krok 3: Zainstaluj i używaj rozszerzeń Chrome

Kilka rozszerzeń Chrome, które są przydatne w optymalizacji mediów społecznościowych pod kątem SEO, to:

 • Rank Tracker dla YouTube - umożliwia śledzenie pozycji Twoich filmów w rankingu.

 • Rank Tracker for Posts - pozwala śledzić rankingi Twoich postów.

 • Social Crawlytics - Dzięki temu dowiesz się, ile udziałów ma każdy z Twoich postów.

 • Social Share Count - pokaże Ci, ile razy każdy z Twoich postów został udostępniony.

 • Google Autocomplete - Dzięki temu dowiesz się, o czym Google myśli, że Twoje posty w mediach społecznościowych są na temat.

 • Google Content Insight - Dzięki temu dowiesz się, jakie tematy w Twojej niszy są najbardziej interesujące.

Krok 4: Skonfiguruj harmonogram mediów społecznościowych w Bufferze

Jeśli używasz narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi Buffer, możesz skonfigurować swoje posty w mediach społecznościowych pod kątem SEO w zakładce SEO w mediach społecznościowych. Pozwoli Ci to na ustawienie:

Optymalny czas publikowania postów na każdym kanale mediów społecznościowych

 • Tytuł, opis i adres URL dla każdego z postów

 • Ile postów dziennie należy zaplanować - czy w opisie postów w mediach społecznościowych ma się znaleźć link

Krok 5: Używaj odpowiednich słów kluczowych w swoich postach w mediach społecznościowych

Kiedy piszesz swoje posty w mediach społecznościowych, pamiętaj, aby umieścić w nich docelowe słowa kluczowe. Na przykład, jeśli prowadzisz firmę zajmującą się szkoleniem psów, możesz użyć frazy "szkolenie psów" lub "uczenie psów posłuszeństwa" w swoich postach w mediach społecznościowych. Dzięki temu Twoje posty będą lepiej widoczne dla osób szukających w Google. Możesz użyć Autouzupełniania Google, aby odkryć pokrewne słowa kluczowe, których możesz użyć w swoich postach w mediach społecznościowych.

Krok 6: Stwórz unikalną treść w mediach społecznościowych z rich snippets

Kiedy tworzysz posty w mediach społecznościowych, staraj się tworzyć unikalne treści, które nie są powielane na innych stronach. Możesz również utworzyć bogate snippety dla swoich postów w mediach społecznościowych, aby je wyróżnić. Najłatwiejszym sposobem jest dodanie podsumowania na górze postów.

Social SEO - jak skutecznie pozycjonować się w Social Media

Social SEO to nowa koncepcja marketingowa, która od kilku lat zyskuje na popularności. To wykorzystanie mediów społecznościowych do zwiększania ruchu i zaangażowania na stronie internetowej firmy. Pozwala firmom zaistnieć w swojej branży i budować wiarygodność wśród docelowych odbiorców. Media społecznościowe są często postrzegane jako potężne narzędzie do generowania świadomości marki i lojalności klientów, co może prowadzić do długoterminowego sukcesu.

Social SEO to nowa koncepcja marketingowa, która od kilku lat zyskuje na popularności.

Media społecznościowe stały się ważnym i potężnym kanałem dla firm, marek i przedsiębiorstw. To nie tylko kolejna platforma, dzięki której można dotrzeć do grupy docelowej, ale także medium, które tworzy sympatię wśród użytkowników. Wiele badań dotyczących marketingu w mediach społecznościowych pokazuje, że użytkownicy wolą śledzić marki w mediach społecznościowych, niż tylko czaić się wokół ich profili.

Optymalizacja mediów społecznościowych (SMO) jest jedną z wielu technik wykorzystywanych w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO). Innymi słowy, wykorzystanie mediów społecznościowych do social SEO to świetna strategia pozwalająca połączyć Twoją stronę z użytkownikami z całego świata. Ale jak można wykorzystać media społecznościowe jako narzędzie SEO? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o 5 skutecznych sposobach wykorzystania mediów społecznościowych do seo w social media:

 • Buduj wysokiej jakości backlinki za pomocą mediów społecznościowych

Jest faktem udowodnionym, że linki odgrywają znaczącą rolę w poprawie pozycji w rankingu social and SEO. Dlatego też należy zainwestować w tworzenie wysokiej jakości backlinków. Jednakże znalezienie zaufanego partnera, który może tworzyć wysokiej jakości backlinki, nie jest takie proste. Należy poszukać partnera, który będzie tworzył dla ciebie wysokiej jakości linki i pozwoli ci kontrolować proces budowania linków. Na szczęście, aby uzyskać najlepsze wyniki, można wykorzystać media społecznościowe. Wykorzystanie mediów społecznościowych do budowania wysokiej jakości linków zwrotnych jest łatwe. Można utworzyć treść, taką jak infografika, e-book lub artykuł, która zawiera link do strony internetowej. Następnie można udostępnić tę treść na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jeśli użytkownik jest kreatywny, istnieje wiele sposobów na zdobycie backlinków dla swojej strony internetowej. Można na przykład angażować się w rozmowy z osobami z danej niszy, tworzyć ankiety i quizy oraz gromadzić treści z innych źródeł.

 • Twórz wartościowe treści dla swojej strony internetowej

Nie chodzi tylko o publikowanie treści na swojej stronie w mediach społecznościowych, ale o tworzenie treści, które Twoi odbiorcy chcą czytać, konsumować i udostępniać. Pamiętaj, że odwiedzający nie wchodzą na Twoją stronę tylko po to, aby polubić lub udostępnić Twój post; chcą wiedzieć, dlaczego powinni wybrać właśnie Twoją markę. Marka musi tworzyć treści, które stanowią wartość dodaną dla czytelników. Jeśli opublikujesz przydatne informacje, Twoi potencjalni klienci nie tylko polubią Twój post, ale także podzielą się nim z innymi. Możesz założyć bloga, aby tworzyć treści o wartości dodanej dla swojej strony. Treści tworzone na blogu powinny być wartościowe i rozwiązywać problemy, z którymi borykają się Twoi czytelnicy. Tworzenie bloga to jeden z najprostszych sposobów optymalizacji mediów społecznościowych pod kątem SEO. Można tworzyć i publikować wpisy na blogu na swojej stronie internetowej. Następnie można udostępniać je na swoich profilach w mediach społecznościowych, aby przyciągnąć więcej użytkowników.

 • Stwórz swoją markę i zbuduj zaufanie

Aby stworzyć tożsamość marki dla swojej firmy, musisz zidentyfikować grupę docelową i stworzyć treści, które do niej przemówią. Możesz stworzyć e-booka, infografikę lub wpisy na blogu, które będą skierowane do grupy docelowej. Marka musi wzbudzać zaufanie w umysłach klientów. Jeśli klient zaufa marce, będzie od niej kupował. Dlatego ważne jest, aby budować zaufanie wśród potencjalnych klientów. Można to osiągnąć, publikując treści, które edukują odbiorców. Tworzenie wartościowych treści to jeden z najlepszych sposobów na budowanie zaufania wśród klientów. Jeśli zaufają oni Twojej marce, będą od Ciebie kupować. Możesz publikować artykuły, tworzyć ankiety, zadawać pytania i gromadzić treści z innych źródeł w mediach społecznościowych, aby ugruntować swoją markę i zbudować zaufanie wśród odbiorców.

 • Zdefiniuj swoją grupę docelową i komunikuj się z nią

Im więcej komunikujesz się ze swoimi odbiorcami, tym więcej oni będą komunikować się z Tobą. Możesz komunikować się ze swoimi użytkownikami w mediach społecznościowych, słuchając ich. Monitorowanie stron Twojej marki w mediach społecznościowych pod kątem opinii, sugestii i recenzji jest ważne dla określenia grupy docelowej. Można również angażować odbiorców poprzez zadawanie im pytań. Można tworzyć ankiety i quizy, aby pytać odbiorców o ich preferencje i potrzeby. Można także wykorzystać media społecznościowe do komunikacji z influencerami w swojej niszy. Influencerzy mogą pomóc Ci dotrzeć do większej liczby klientów, a nawet polecić Twoją markę. Media społecznościowe można również wykorzystać do badania swoich odbiorców. Uzyskane w ten sposób informacje można wykorzystać do tworzenia treści, które trafią w gusta odbiorców.

Które media społecznościowe są najlepsze dla SEO

Google stało się nieodłącznym elementem wyszukiwarek, a media społecznościowe są nową granicą. Rosnący trend polegający na tym, że użytkownicy mediów społecznościowych sprawiają, że ich osobista obecność w sieci jest bardziej dostosowana do tego, co lubią i z kim chcą się komunikować, otworzył nowe możliwości dla marketerów. Przy tak wielu różnych sieciach społecznościowych ważne jest, aby zrozumieć, które z nich są najbardziej korzystne dla Twojej firmy. Media społecznościowe stały się obecnie ogromną częścią naszego życia. Nowe trendy rynkowe sugerują, że pokolenie millenialsów będzie nadal korzystać z portali społecznościowych w swoim codziennym życiu. Oznacza to nie tylko wzrost liczby użytkowników tych platform, ale także szansę dla marek na nawiązanie kontaktu z dużą grupą odbiorców za pośrednictwem tych kanałów. Media społecznościowe są również istotne z punktu widzenia optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, ponieważ Google bierze obecnie pod uwagę obecność witryny w tych serwisach przy ustalaniu jej page rank, co może mieć bezpośredni wpływ na ruch i odwiedziny w wyszukiwarkach. Ale jak dokładnie można to wykorzystać?

Google stało się nieodłącznym elementem wyszukiwarek, a media społecznościowe są nową granicą.

Jak uzyskać najlepsze wyniki SEO z mediów społecznościowych?

Kiedy optymalizujesz swoje kanały mediów społecznościowych, aktywnie tworzysz strategię wokół swoich treści na tych platformach, aby upewnić się, że dotrą one do jak największej liczby osób. Kiedy już wybierzesz kanały mediów społecznościowych, na których chcesz się skupić, musisz zdecydować, co zrobisz na każdym z nich, aby zoptymalizować swoje posty pod kątem wyszukiwarek. Należy pamiętać, że różne sieci mediów społecznościowych mają różne grupy odbiorców, więc należy upewnić się, że strategia uwzględnia ten fakt. Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby Twoje posty w mediach społecznościowych były przyjazne dla social SEO, jest używanie odpowiednich i opisowych tytułów i hashtagów. Ułatwia to użytkownikom znalezienie treści, ale ma też dodatkową zaletę - zawiera słowa kluczowe, dzięki którym posty będą miały wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

 • Facebook dla seo on social media

Facebook jest wciąż jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych, a także jedną z najlepszych opcji dla SEO. Facebook ma niezwykle szczegółowy i dokładny algorytm, który oblicza, co pojawia się w Twoim feedzie, a co nie. Aby Twoje posty dotarły do jak największej liczby osób, należy zoptymalizować je pod kątem tego algorytmu, który opiera się na kombinacji polubień, kliknięć, komentarzy i udostępnień, aby określić, co jest widoczne, a co nie.

W związku z tym należy upewnić się, że każdy z postów uzyska jak najwięcej takich akcji. Najłatwiej jest to osiągnąć, pisząc posty, w które ludzie chcą się angażować. Staraj się zamieszczać treści, które są istotne dla Twoich odbiorców, ale jednocześnie staraj się, aby były one jak najbardziej angażujące. Możesz również postarać się, aby Twoje posty były jak najdłuższe i jak najbardziej szczegółowe, ponieważ każda akcja ma określoną wartość w ogólnym wyniku Twojego postu.

 • Google+ dla SEO

Google+ może nie jest tak popularny jak Facebook, ale nadal jest ważną siecią społecznościową. Google+ jest teraz częścią tak zwanej Sieci Wyszukiwania Google, która zawiera inne właściwości Google, takie jak Zdjęcia Google, Wiadomości Google i Tłumacz Google. Oznacza to, że wszelkie treści publikowane w Google+ pojawią się także w tych innych miejscach i będą brane pod uwagę przez algorytm. Sieć ta jest nadal w fazie beta, dlatego należy o tym pamiętać, tworząc treści dla niej. Ponieważ jest to wciąż nowa sieć, niewiele osób może odkryć Twoje posty, chyba że podejmiesz dodatkowe kroki, aby je wypromować. Jednym z najlepszych sposobów na to jest upublicznienie postów, a nie nadanie im charakteru prywatnego. Dzięki temu każdy użytkownik Internetu będzie mógł je zobaczyć, co pomoże zwiększyć liczbę odbiorców.

 • Twitter dla SEO

Twitter jest świetną opcją dla SEO, a także jedną z najłatwiejszych sieci społecznościowych do optymalizacji dla tych celów. Twitter daje Ci dużo przestrzeni do pracy, a to oznacza, że możesz zawrzeć w swoich wpisach wiele różnych słów kluczowych i szczegółów, jednocześnie zachowując ich zwięzłość i rzeczowość. Fakt, że ludzie widzą tylko pierwsze 140 znaków wpisu, oznacza, że pisząc go, musisz być bardzo zwięzły. Ułatwia to naturalne użycie słów kluczowych, a także zwiększa atrakcyjność postów. Jednym z najlepszych sposobów optymalizacji wpisów na Twitterze pod kątem social SEO jest zamieszczanie linków do innych wpisów. Możesz zamieścić link do starych treści, które są nadal aktualne, lub do najnowszych wpisów, które zawierają istotne informacje. Można również zamieszczać linki do zewnętrznych źródeł, aby zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej.

 • Instagram dla SEO

Instagram jest jedną z nowszych sieci społecznościowych, ale szybko stał się bardzo popularny. Sieć ta została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych, a to czyni ją doskonałą opcją dla SEO. Instagram pozwala na umieszczenie linku do swojej strony internetowej w swoim bio oraz w pierwszym komentarzu do każdego z postów. Ponieważ pierwszy komentarz do postu jest widoczny dla wszystkich, którzy go oglądają, jest to doskonałe miejsce na umieszczenie linku. Dzięki temu Twoje posty będą lepiej oceniane w wynikach wyszukiwania, a także zwiększysz ruch na swojej stronie. Obrazy to także świetny sposób na nawiązanie kontaktu z odbiorcami i przyciągnięcie nowych osób do Twojej marki.

 • Snapchat dla social media in seo

Chociaż Snapchat jest często kojarzony z nastolatkami, którzy chcą wysyłać głupie zdjęcia do przyjaciół, może on być również doskonałą platformą do kierowania ruchu na Twoją stronę internetową. Podobnie jak Instagram, Snapchat pozwala na umieszczenie linku do Twojej strony internetowej w Twoim bio oraz w pierwszym komentarzu do każdego z Twoich postów. Możesz także użyć filtrów, aby dodać tekst lub obrazy do swoich zdjęć, co jest świetnym sposobem na zwrócenie uwagi na Twoją stronę internetową. Używanie tych narzędzi do zwiększania ruchu na Twojej stronie może być nieco skomplikowane, ale może być bardzo przydatne. Należy upewnić się, że w swoich postach podajemy wystarczająco dużo informacji, aby ludzie wiedzieli, co robić po kliknięciu na nasz link. Warto również wykazać się odrobiną kreatywności i sprawić, by Twoje posty wyróżniały się na tle innych.

 • YouTube dla SEO

YouTube jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, a także doskonałym wyborem dla SEO. Tworzenie filmów wideo może być świetnym sposobem nie tylko na zaangażowanie odbiorców, ale także na zwiększenie ruchu na Twojej stronie. Można stworzyć interesujący film zawierający link do witryny, a następnie wykorzystać media społecznościowe do jego promocji. Można również stworzyć film, który będzie odpowiedzią na pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Możesz wykorzystać dane i badania, aby stworzyć film, który będzie przydatny dla ludzi, a na końcu filmu zamieścić link do swojej strony internetowej. Jest to świetny sposób na dotarcie z treścią do dużej liczby osób.

Jak odnieść sukces w SEO i mediach społecznościowych

Po pierwsze, przyjrzyjmy się znaczeniu social media in seo i marketingu w mediach społecznościowych. SEO było kiedyś głównym sposobem na przyciągnięcie odwiedzających na stronę internetową. Jednak obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek jest uwzględnienie mediów społecznościowych w planach marketingowych. Zarówno SEO, jak i marketing w mediach społecznościowych znacznie się zmieniły na przestrzeni lat.

Przy tak dużej ilości dostępnych informacji potencjalny klient może w ogóle nie zobaczyć Twojej strony. Dlatego właśnie musisz zajmować wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i w mediach społecznościowych. Te dwa działania muszą ze sobą współpracować, aby przyciągnąć więcej klientów do Twojej witryny i zwiększyć sprzedaż.

Jak używać SEO i mediów społecznościowych razem

Zobaczmy, jak można wykorzystać SEO i marketing w mediach społecznościowych, aby pomóc Twojej firmie. Jednym z najlepszych sposobów na to jest prowadzenie bloga. Jeśli tylko jest on dobrze napisany i pełen przydatnych informacji, może pomóc ludziom w znalezieniu Twojej strony.

We wpisach na blogu można również umieszczać linki do stron w mediach społecznościowych. Umieszczając odnośniki do stron w mediach społecznościowych, wykorzystujesz marketing w mediach społecznościowych, aby poprawić swoje social SEO. Dzieje się tak dlatego, że link do innej strony jest jednym ze sposobów na uzyskanie wyższej pozycji w wyszukiwarce.

Innym dobrym sposobem na włączenie seo social media do swoich postów w mediach społecznościowych jest użycie odpowiednich słów kluczowych i hashtagów. Hashtag pozwala połączyć się z ludźmi, którzy prowadzą rozmowy na określony temat. Możesz użyć jednego lub obu tych narzędzi w swoich postach, aby osoby, które mogą być zainteresowane Twoimi produktami lub usługami, mogły łatwo Cię znaleźć.

Definiowanie marketingu w mediach społecznościowych

Jednym ze sposobów na wyróżnienie się w marketingu w mediach społecznościowych jest wykorzystanie różnych form treści. Obejmuje to zdjęcia, filmy wideo i posty pisemne. Różne rodzaje treści mogą pomóc w dotarciu do różnych typów ludzi. Na przykład, jeśli korzystasz z obrazów, możesz przyciągnąć uwagę ludzi za pomocą obrazów.

Posty pisemne pozwalają na bardziej szczegółowe omówienie tematu. Z kolei filmy wideo to świetny sposób, aby zobaczyć produkty w akcji. Marketing w mediach społecznościowych polega również na tworzeniu atrakcyjnej i spójnej marki. Można to osiągnąć, wybierając odpowiednie zdjęcia, hashtagi i czas.

Tworząc posty w mediach społecznościowych, należy mieć na uwadze cel. Na przykład, można podzielić się produktem lub sprzedażą. Być może chcesz poinformować ludzi o nowym produkcie, który dodałeś do swojej witryny. Należy również zadbać o to, aby posty były powiązane z innymi kanałami mediów społecznościowych. W ten sposób odbiorcy będą mieli spójne doświadczenia.

Uczenie się od swoich odbiorców

Jednym z najlepszych sposobów na seo social media, aby dowiedzieć się więcej o swoich odbiorcach, jest zadawanie im pytań w mediach społecznościowych. Możesz to robić na każdej platformie, stosując ankiety lub quizy.

Zadając pytania swoim klientom, możesz dowiedzieć się więcej o ich preferencjach. W ten sposób można tworzyć produkty i materiały marketingowe, które trafiają do większej liczby odbiorców. Na przykład, można zapytać odbiorców, czy byliby zainteresowani nowym produktem. Można też uzyskać informacje zwrotne na temat obecnych produktów i usług.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest pytanie o pytania dotyczące firmy lub produktów. Można także poprosić klientów o oznaczenie kogoś, komu ich zdaniem spodobałyby się nasze produkty. W ten sposób można dotrzeć do osób, z którymi w przeciwnym razie nie udałoby się nawiązać kontaktu.

Rozwijaj swoją listę mailingową za pomocą mediów społecznościowych

Media społecznościowe to świetny sposób na budowanie listy e-maili, co jest ważne dla długoterminowego rozwoju firmy. Więcej subskrybentów oznacza większą bazę klientów. Zachęcając swoich zwolenników w mediach społecznościowych do zapisania się na listę mailingową, możesz pozostać z nimi w kontakcie, kiedy nie ma Cię w mediach społecznościowych. Innymi słowy, media społecznościowe to doskonały sposób na pozyskanie nowych subskrybentów. Gdy masz już listę e-mailową, możesz wysyłać do niej wiadomości o nowych produktach, wyprzedażach lub przydatne informacje.

Możesz również stworzyć sygnaturę e-maila, która będzie promowała Twoją stronę i zachęcała do zapisania się na listę mailingową. Wysyłając e-maile do osób, które już wyraziły zainteresowanie Twoją marką, otwierasz nowe możliwości zwiększenia sprzedaży.