Audyt SEO to przegląd widoczności i obecności witryny w wyszukiwarkach. Pomoże zidentyfikować i naprawić wszelkie problemy, tak aby użytkownicy łatwiej odnajdywali treści na Twojej stronie. Audyt SEO nie tylko ujawni mocne i słabe strony witryny z punktu widzenia SEO, ale także pomoże rozwiązać wszelkie problemy, zmierzy i monitoruje zmiany w czasie oraz przedstawi zalecenia dotyczące przyszłej optymalizacji. Audyt SEO co to jest? Może wydawać się strasznym słowem, ale w rzeczywistości przeprowadzenie go na własnej witrynie nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Jeśli jednak wydaje Ci się, że to zadanie Cię przerasta, mamy dla Ciebie kilka dobrych rad, jak zlecić je zewnętrznemu konsultantowi. Jeśli jednak jesteś gotowy na wyzwanie (i masz trochę wolnego czasu), ten artykuł pokaże Ci dokładnie, co trzeba zrobić i jak to zrobić, nie pocąc się przy tym zbytnio!

Audyt SEO - co to jest?

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek Google (SEO) zmieniła się diametralnie w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie, aby Twoja witryna pojawiała się na stronach wyników wyszukiwania, musisz zrozumieć, co sprawia, że Twoja witryna działa, a także w jaki sposób Google indeksuje jej zawartość. Przeprowadzenie audytu SEO to trudna sprawa, ponieważ wymaga stałego monitorowania wielu czynników. Jeśli jednak zostanie przeprowadzony prawidłowo, może podnieść ranking strony i upewnić się, że Google dokładnie rozumie, o co chodzi w witrynie.

Zasadniczo audyt SEO polega na dokładnym sprawdzeniu, na ile treść witryny jest dostępna, indeksowalna i możliwa do znalezienia w wyszukiwarkach. Audyt SEO co to jest?

Zasadniczo audyt SEO polega na dokładnym sprawdzeniu, na ile treść witryny jest dostępna, indeksowalna i możliwa do znalezienia w wyszukiwarkach.

Audyt pomaga zidentyfikować wszelkie słabości w optymalizacji strony, które mogą ograniczać widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Pomaga zidentyfikować potencjalne czerwone flagi, które mogą spowodować nałożenie kary ręcznej przez Google lub inną wyszukiwarkę, a także przedstawia zalecenia dotyczące sposobu rozwiązania problemów ujawnionych podczas audytu.

Audyt SEO to proces sprawdzania technicznych aspektów strony internetowej w celu określenia jej pozycji w wynikach wyszukiwania. To, jak wygląda audyt, zależy od wielu sytuacji. W niektórych przypadkach audyt może być bardzo techniczny i wymagać specjalistycznych narzędzi i wiedzy. W innych przypadkach może to być tak proste, jak obejrzenie witryny i przekazanie informacji zwrotnej na temat tego, jak można ją ulepszyć z punktu widzenia SEO.

Podczas przeprowadzania audytu ważne jest, aby wziąć pod uwagę użytkownika końcowego. Audyt powinien być przeprowadzony z perspektywy użytkownika wyszukiwarki, który próbuje znaleźć treści na Twojej stronie. Audyt powinien pomóc w zidentyfikowaniu słabych punktów optymalizacji witryny, które mogą ograniczać jej widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto przeprowadzić audyt SEO?

Jeśli jesteś właścicielem strony internetowej, bardzo ważne jest, abyś wiedział, jak Twoja strona radzi sobie w wyszukiwarkach. Jeśli nie pojawia się ona na stronach wyników wyszukiwania, Twoja firma traci wiele potencjalnych przychodów. Dobra wiadomość jest taka, że audyt SEO może pomóc w poprawieniu pozycji witryny w wyszukiwarkach. Mając dane potrzebne do poprawy SEO, można zacząć wprowadzać zmiany w witrynie, aby zwiększyć ruch na stronie i zwiększyć przychody.

Na czym polega Audyt SEO? Audyt SEO może pomóc w zidentyfikowaniu słabych punktów optymalizacji witryny, które mogą ograniczać jej widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Może również pomóc w zidentyfikowaniu potencjalnych czerwonych flag, które mogą spowodować nałożenie kary ręcznej przez Google lub inną wyszukiwarkę, a także w sformułowaniu zaleceń dotyczących sposobu rozwiązania problemów ujawnionych podczas audytu. Krok po kroku jak przeprowadzić audyt SEO:

 • Przejrzyj architekturę witryny i oceń jej strukturę linkowania wewnętrznego

 • Przeanalizuj zawartość witryny i poszukaj obszarów wymagających poprawy

 • Sprawdzenie, czy witryna może być indeksowana i indeksowana przez wyszukiwarki

 • Analiza środowiska technicznego witryny oraz aktualnych backlinków

 • Dokonać przeglądu linków zewnętrznych witryny i poszukać możliwości poprawy profilu linków

 • Wprowadzenie zmian w oparciu o to, co zostało odkryte podczas audytu

Przed rozpoczęciem audytu:

 • Wyznacz członka zespołu, który będzie nadzorował proces audytu i upewni się, że przebiega on zgodnie z harmonogramem.

 • Upewnij się, że wszyscy w zespole rozumieją swoją rolę w procesie audytu.

 • Stwórz plan i harmonogram audytu, który zawiera listę elementów do sprawdzenia podczas audytu.

 • Przeanalizuj architekturę witryny i strukturę linków wewnętrznych.

 • Przeanalizuj zawartość witryny i poszukaj obszarów wymagających poprawy.

 • Sprawdzenie, czy witryna może być indeksowana przez wyszukiwarki.

Proces indeksowania i wykrywanie problemów związanych z duplikatami treści

Pierwszym krokiem w procesie indeksowania jest odebranie i odczytanie treści przez robot indeksujący. Następnie wysyła on zapytanie do wyszukiwarki z prośbą o powiadomienie, kiedy treść zostanie zaindeksowana. Może to zająć godziny, a w niektórych przypadkach nawet dni, więc nie należy oczekiwać natychmiastowych rezultatów.

Pierwszym krokiem w procesie indeksowania jest odebranie i odczytanie treści przez robot indeksujący

Problemy z duplikatami treści pojawiają się, gdy robot indeksujący zażąda powiadomienia o tej samej treści więcej niż jeden raz. W takiej sytuacji wyszukiwarki zakładają, że próbujesz zawyżyć swoją pozycję w rankingu poprzez słabą konstrukcję strony. Aby uniknąć tego problemu, upewnij się, że na Twojej stronie nie ma zduplikowanych linków.

Problem duplikatów treści może być również spowodowany przez pliki graficzne zawierające odnośniki do witryny. Jeśli robot indeksujący natrafi na te pliki i zażąda powiadomienia o ich zaindeksowaniu, witryna może zostać ukarana. Rozwiązaniem problemu duplikatów treści jest usunięcie z witryny wszystkich zduplikowanych linków i obrazów.

Przegląd znaczników HTML

 • Tworząc swoją witrynę, pamiętaj, że to Google czyta strony, a nie odwiedzający. Dlatego tak ważne jest używanie poprawnych znaczników HTML.

 • Znaczniki HTML witryny sprawiają, że witryna jest czytelna zarówno dla ludzi, jak i dla wyszukiwarek.

 • Upewnij się, że używasz właściwych znaczników HTML i nie nadużywasz ich.

 • Audyt SEO pozwoli na przeanalizowanie znaczników HTML witryny i upewnienie się, że są one zoptymalizowane.

 • Kompletny przewodnik po znacznikach HTML można znaleźć tutaj.

Audyt treści i zagęszczenie słów kluczowych

Zanim zaczniesz pisać choćby jedno słowo treści na swojej stronie, upewnij się, że znasz swoich docelowych odbiorców i wiesz, czego szukają. - Przeprowadź dokładny audyt treści i upewnij się, że używasz właściwych słów kluczowych we właściwych miejscach. Nie przesadzaj jednak z tymi słowami kluczowymi. Ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić, jest nienaturalne brzmienie i otrzymanie kary od Google.

Dobrym sposobem na sprawdzenie, ile razy użyłeś danego słowa kluczowego na stronie, jest skorzystanie z Planera słów kluczowych Google Adwords. Wyświetli on liczbę użyć danego słowa kluczowego na stronie oraz szacowaną miesięczną liczbę wyszukiwań dla tego terminu. Możesz również skorzystać z bezpłatnego narzędzia do badania słów kluczowych, aby odkryć nowe terminy, których poszukują Twoi docelowi odbiorcy.

Przegląd Google Adwords i czynniki rankingowe SEO

Po zakończeniu audytu treści nadszedł czas na przegląd konta Google Adwords. Poszukaj możliwości rozszerzenia listy słów kluczowych poprzez włączenie większej liczby słów kluczowych o długim ogonie do swoich reklam. Upewnij się, że używasz wszystkich odpowiednich opcji kierowania, takich jak lokalizacje, urządzenia i języki. Przejrzyj kopię reklamy i upewnij się, że używa ona właściwych słów kluczowych, jest dobrze napisana i ma wysoki współczynnik CTR. Wykorzystaj konto Adwords do audytu SEO i vice versa.

Teraz, gdy już wiesz, czym jest audyt SEO, dlaczego jest ważny i jak go przeprowadzić, powinieneś być dobrze przygotowany do poprawy pozycji swojej witryny w wyszukiwarkach. Teraz nadszedł czas, aby zastosować te wskazówki w praktyce i zacząć przeprowadzać audyt swojej witryny. Upewnij się, że nie przegapisz żadnej okazji, aby poprawić pozycję swojej witryny w rankingu i ułatwić jej znalezienie na stronach wyników wyszukiwania.

Sprawdź kondycję swojej witryny pod kątem SEO

Być może słyszałeś powiedzenie "jeśli nie możesz tego zmierzyć, nie możesz tego poprawić". Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o SEO. Zanim zaczniesz optymalizować witrynę, musisz wiedzieć, w jakim stanie jest jej aktualna kondycja. Mierzenie i śledzenie danych to jedyny sposób na określenie, czy działania SEO przynoszą efekty lub czy w ogóle są potrzebne. Istnieje kilka sposobów sprawdzenia kondycji witryny pod kątem SEO, takich jak sprawdzenie widoczności organicznej, raport dotyczący organicznych słów kluczowych oraz analiza strony.

Pierwsza z nich pokaże Ci ogólny stan obecności Twojej witryny w wyszukiwarkach. Drugi raport pokaże, które słowa kluczowe są w rankingu i ile kliknięć uzyskuje się z każdego słowa kluczowego. Ostatnia analiza pokaże, jak wygląda każda strona w Twojej witrynie i ile z nich otrzymuje ruch z wyszukiwarek.

Czego szukać w audycie SEO

Aby zdecydować, co należy poddać audytowi, ważne jest, aby najpierw zrozumieć trzy podstawowe elementy SEO: - Treść: Obejmuje tekst na stronie, zdjęcia, filmy i inne media.

 • Linki: Linki, które odnoszą się do witryny, np. linki na innych stronach, które odsyłają do witryny.

 • Strona techniczna: zakulisowe elementy witryny, które łatwo przeoczyć, takie jak szybkość strony i architektura witryny. Teraz, gdy mamy już ogólną wiedzę na temat części składowych SEO, przeanalizujmy najważniejsze elementy audytu SEO.

Problemy i zagadnienia SEO

Dokładny audyt SEO ujawni wzorce i problemy, które w przeciwnym razie mogłyby pozostać niezauważone. Po przeprowadzeniu audytu będziesz w stanie określić, które obszary Twojej witryny wymagają poprawy. Poniżej przedstawiono kilka typowych problemów SEO, na które warto zwrócić uwagę podczas audytu. Należy pamiętać, że nie każda witryna będzie miała wszystkie te problemy. Jeśli jednak odkryjesz jeden lub więcej z nich, będziesz chciał podjąć kroki w celu rozwiązania problemu.

 • Niska jakość treści - Kiedy chcesz osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, pierwszą rzeczą, którą sprawdzają wyszukiwarki, jest treść witryny. Jeśli jest ona źle napisana lub mało przydatna, nie ma szans na uzyskanie dobrej pozycji w rankingu.

 • Cienka treść - Najlepszym sposobem na tworzenie wysokiej jakości treści, które będą dobrze oceniane, jest tworzenie ich dużej ilości. Jeśli masz bardzo krótki artykuł, nie ma sensu tworzyć rankingu dla tego słowa kluczowego. Należy tworzyć treści, które dokładnie odpowiadają na pytania użytkowników.

 • Zbyt wiele linków z witryn o niskiej jakości - Jeśli wszystkie witryny, które linkują do Twojej strony, są niepomocne, nieistotne lub o niskiej jakości, Google prawdopodobnie zignoruje te linki. Jeśli jednak są to witryny o wysokim autorytecie, Google będzie bardziej brał pod uwagę te linki.

Pomiary rankingu

Jeśli Twoja witryna ma dobre wyniki i zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, będziesz otrzymywać więcej ruchu i konwersji. Jeśli natomiast jej wyniki są słabe, ruch i konwersje będą mniejsze. Mierzenie wydajności witryny jest najlepszym sposobem na określenie, czy jest ona zoptymalizowana. Poniżej przedstawiono kilka pomiarów, które należy regularnie monitorować, aby określić skuteczność działań SEO. Jeśli zauważysz, że któryś z tych wskaźników spada, warto przeprowadzić audyt, aby sprawdzić, gdzie Twoja witryna ma braki.

Jeśli Twoja witryna ma dobre wyniki i zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, będziesz otrzymywać więcej ruchu i konwersji.

 • Ruch organiczny - ilość ruchu pochodzącego z wyszukiwarek, takich jak Google i Bing.

 • Organiczne słowa kluczowe - wyszukiwane hasła, których ludzie używają, aby znaleźć Twoją witrynę.

 • Organiczny współczynnik konwersji - liczba osób, które klikają na Twoją witrynę, a następnie dokonują konwersji, np. kupują produkt lub zapisują się na usługę.

 • Organiczny współczynnik konwersji według słów kluczowych - liczba osób, które klikają na Twoją witrynę, a następnie dokonują konwersji z każdego słowa kluczowego.

Jak zrobić audyt SEO?

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych to sztuka i nauka uzyskiwania wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Aby to zrobić, musisz przestrzegać najlepszych praktyk SEO dla swojej witryny i zrozumieć, czego szukają odbiorcy, abyś mógł zoptymalizować swoje treści. Na szczęście istnieją narzędzia, które ułatwiają przeprowadzenie audytu SEO na Twojej stronie.

Audyt SEO pomoże Ci zobaczyć, gdzie Twoja strona wymaga poprawy lub inne obszary, które można poprawić, aby była bardziej przyjazna dla użytkowników i lepiej plasowała się w wyszukiwarkach. Uzyskasz przegląd różnych czynników w obrębie witryny i tego, jak mogą one wpływać na jej wydajność w wyszukiwarkach. Jeśli nie jesteś pewny swojej wiedzy na temat tego, jak przeprowadzić audyt SEO na stronie internetowej; czytaj dalej! Tutaj wyjaśniamy wszystko, co musisz wiedzieć o audycie, jak rozpocząć jeden, i jakie spostrzeżenia można uzyskać z tego procesu.

Jak przeprowadzić audyt SEO?

Istnieje kilka czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę, przeprowadzając audyt SEO na swojej stronie. To może pomóc Ci określić, gdzie możesz wprowadzić zmiany, aby Twoja witryna zajęła wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Lista kontrolna audytu strony internetowej może pomóc Ci śledzić różne punkty, na których musisz się skupić. Pomoże to również uniknąć braku jakiejkolwiek części należy spojrzeć na podczas przeprowadzania audytu.

Audyt strony internetowej może być wykonany ręcznie lub można użyć bezpłatnego narzędzia do audytu SEO, aby ułatwić proces. Istnieje wiele narzędzi do audytu SEO dostępnych online, a także można stworzyć własną listę kontrolną audytu przy użyciu programu Excel. Jeśli korzystasz z darmowego narzędzia do audytu SEO, będziesz musiał wpisać adres URL swojej strony internetowej, aby rozpocząć. To pozwoli Ci poznać mocne i słabe strony SEO Twojej strony. Audyt SEO co zawiera? Sprawdzi Twoją stronę pod kątem takich rzeczy jak treść, użyteczność, struktura URL i inne czynniki SEO.

Kluczowe obszary, na których należy się skupić podczas audytu SEO. Sprawdź co zawiera analiza SEO

 • Treść - Powinieneś upewnić się, że twoja treść jest odpowiednia, wystarczająco długa i napisana dla ludzi, a nie dla wyszukiwarek. Możesz również wykorzystać audyt SEO, aby dowiedzieć się, jakie tematy interesują Twoich czytelników, dzięki czemu możesz stworzyć więcej treści wokół nich.

 • Struktura URL - obejmuje to adres URL strony głównej, postów na blogu, stron i innych aktywów w witrynie. Powinieneś starać się, aby twój adres URL był jak najkrótszy i czytelny, aby był łatwiejszy do odczytania.

 • Nagłówek - Możesz użyć swojego nagłówka, aby przyciągnąć uwagę czytelnika. Powinieneś również upewnić się, że twój nagłówek jest odpowiedni do reszty treści. Dla tych i innych obszarów możesz otrzymać PASS, WARN lub FAIL. Powinieneś dążyć do uzyskania jak największej liczby ocen PASS w swoim audycie, aby poprawić SEO swojej strony.

Sprawdź, czy Twoja strona ma wystarczającą ilość treści, czy nie

Możesz użyć audytu SEO, aby określić, czy Twoja strona ma wystarczającą ilość treści. Może to pomóc Ci poprawić strategię treści Twojej strony i uczynić ją bardziej przyjazną dla użytkowników. Twoja strona powinna mieć wystarczająco dużo treści, aby pomóc czytelnikom uzyskać informacje, których szukają.

Osiągnięcie wysokiego rankingu w wyszukiwarce nie jest łatwe. Należy skupić się na pozyskiwaniu wysokiej jakości backlinków, posiadaniu unikalnej i atrakcyjnej treści oraz aktualizowaniu strony, aby pozostać konkurencyjnym. Audyt SEO może pomóc w poprawieniu witryny, aby mogła ona zająć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Czy używasz właściwych słów kluczowych

Możesz użyć audytu SEO, aby określić, czy używasz właściwych słów kluczowych na swojej stronie. Powinieneś upewnić się, że Twoje słowa kluczowe są używane naturalnie i nie są włączone tylko ze względu na SEO. Jeśli uwzględniasz słowa kluczowe, które nie mają związku z Twoją treścią, możesz spodziewać się niższej pozycji w rankingu wyszukiwarek. Możesz również użyć audytu SEO, aby dowiedzieć się, które słowa kluczowe przynoszą odwiedzających do Twojej witryny. Następnie możesz użyć tych słów kluczowych do większej ilości treści na swojej stronie, dzięki czemu możesz przyciągnąć więcej odwiedzających.

Po co audyt SEO? Dlaczego firmy potrzebują audytu SEO

Na czym polega audyt SEO? Wyszukiwarka Google stała się najważniejszym kanałem marketingu cyfrowego dla firm każdej wielkości. Ponieważ użytkownicy ufają wynikom wyszukiwania Google bardziej niż jakiemukolwiek innemu źródłu, konieczne jest, aby firmy wykorzystały tę okazję do kierowania ruchu na swoje strony i strony przechwytujące leadów poprzez upewnienie się, że ich strony są przyjazne dla użytkownika, szybko się ładują i są zoptymalizowane dla Google.

Audyt SEO to kompleksowa analiza witryny z perspektywy użytkownika, skupiająca się na standardach technicznych, treści i użyteczności. Pomaga on zidentyfikować mocne i słabe strony witryny z perspektywy SEO, dzięki czemu można wprowadzić zmiany w celu jej ogólnej poprawy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego audyt SEO jest niezbędny dla każdej firmy, która chce zwiększyć swoją obecność w Internecie i ostatecznie wygenerować więcej leadów i sprzedaży z organicznych wyników wyszukiwania.

Dlaczego audyt SEO jest ważny?

Audyt SEO jest ważny z dwóch głównych powodów. Po pierwsze, daje on ogólny obraz tego, gdzie Twoja strona wymaga poprawy. To może pomóc Ci wskazać potencjalne problemy i skupić się na obszarach, które są najważniejsze do zajęcia się nimi w pierwszej kolejności. Po drugie, jest to doskonała okazja do zidentyfikowania obszarów, w których można dokonać dalszej optymalizacji witryny poprzez wprowadzenie niezbędnych zmian.

Audyt SEO może pomóc Ci lepiej zrozumieć doświadczenie użytkownika na Twojej stronie i wprowadzić zmiany tam, gdzie jest to konieczne, aby poprawić ogólne doświadczenie. To z kolei może prowadzić do zwiększenia organicznego ruchu w wyszukiwarce, poprawy współczynnika konwersji i wyższych współczynników klikalności.

Kluczowe wnioski z audytu SEO

 • Struktura adresów URL twojej witryny jest zagmatwana: Struktura adresów URL jest ważną częścią architektury Twojej witryny i powinna być łatwa do zrozumienia. Unikaj używania dynamicznych adresów URL, kiedy to tylko możliwe, i nie używaj podkreślników w swoich adresach URL.

 • Twoja strona zawiera zduplikowane treści: Upewnij się, że zaktualizowałeś swój CMS, aby uniknąć problemów z duplikatami treści, zwłaszcza jeśli używasz bloga lub statycznej strony internetowej. Można to zrobić, upewniając się, że Twój feed nie jest publikowany więcej niż raz.

 • Strony docelowe nie mają silnego wezwania do działania: Upewnij się, że strony, na które kierują się Twoi odwiedzający po kliknięciu z Google, mają silne call-to-action. Można to zrobić poprzez upewnienie się, że tytuł strony zawiera słowo, z którym chcesz być kojarzony, a treść strony jest przekonująca.

 • Twoje obrazy nie są zoptymalizowane: Twoje obrazy są zoptymalizowane, jeśli spełniają następujące kryteria:

 • Masz uszkodzone linki: Upewnij się, że wszystkie linki na Twojej stronie działają prawidłowo. Można to zrobić za pomocą programu do sprawdzania uszkodzonych linków, aby zidentyfikować wadliwe linki i naprawić je.

Co zawiera audyt SEO?

Czym jest audyt SEO? Audyt SEO to badanie mocnych i słabych stron Twojej witryny z punktu widzenia SEO. Audyt ujawni, czy Twoja strona ma jakieś problemy, które uniemożliwiają jej osiągnięcie pełnego potencjału. Wyniki audytu pomogą Ci stworzyć mapę drogową do poprawy Twojej strony i ruszyć do przodu z solidną strategią.

Audyt SEO pomoże Ci zidentyfikować, co działa, a co nie w Twojej witrynie z perspektywy SEO. Co zawiera analiza SEO? Analizuje takie rzeczy jak treść, optymalizacja słów kluczowych, szczegóły techniczne, linki, doświadczenie użytkownika i inne czynniki, które wpływają na widoczność w wyszukiwarkach. Skuteczny audyt zapewnia wgląd w to, dlaczego wyszukiwarki reagują w taki sposób, w jaki reagują na wyszukiwania użytkowników.

Na początku audytu SEO audytor przeprowadzi ocenę Twojej witryny, aby określić, co należy zrobić, aby pomóc poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach. Diagnoza audytu jest pierwszym krokiem do pomocy Twojej organizacji. Zasadniczo diagnoza zawiera zalecenie, że leczenie jest konieczne. Dokładny audyt wskaże, gdzie są problemy, które należy rozwiązać i co można zrobić, aby je rozwiązać. Kolejnym krokiem jest faza rekomendacji. Kiedy znasz już problemy, możesz podjąć świadome decyzje o tym, jak postępować.

Audyt SEO nie jest jednorazowym wydarzeniem. Jest to proces ciągły. Organizacje powinny mieć osobę lub zespół odpowiedzialny za monitorowanie postępów swoich działań SEO. Zapewnia to, że otrzymują one niezbędną uwagę, aby osiągnąć swoje cele. Korzyści płynące z dokładnego audytu SEO wpłyną na Twoją organizację na wiele pozytywnych sposobów. Będziesz w stanie dotrzeć do szerszej publiczności i zwiększyć bazę klientów. Otrzymasz więcej poleceń i więcej klientów znajdzie Cię poprzez organiczne wyniki wyszukiwania.