Blog i Baza Wiedzy nie tylko o SEO i pozycjonowaniu

Serwis technologie.gazeta.pl informuje o planach wprowadzenia przez Facebooka nowej usługi, która pozwoli na przeglądanie serwisu i komentowanie nawet, kiedy jesteśmy w trybie offline. Nowa funkcja wydaje się bardzo interesująca.

Kampania e-mail marketingowa może przynieść nam wiele korzyści. Jednak nasz sukces w dużej mierze zależy od tego w jaki sposób będziemy się posługiwali tym narzędziem. W Dzienniku Internautów możemy przeczytać o segmentacji listy mailingowej, która pozwoli nam na dostosowanie naszych działań do konkretnej grupy odbiorców.

Patrząc na ostatnie kilka miesięcy Administratorzy CMS Joomla! mieli pełne ręce roboty. Wykryli oni pewne luki w bezpieczeństwie systemu Joomla, wynikiem czego powstały trzy bardzo istotne aktualizacje jeżeli chodzi o bezpieczeństwo systemu.

Współczesna młodzież nie zna świata bez internetu. Korzystanie z najnowszych technologii zazwyczaj nie sprawia młodym ludziom żadnych problemów. Problematyczną kwestią okazuje się jednak postrzeganie przez nich treści komercyjnych.

Od maja 2014 roku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej przyznaje każdej osobie prawo do żądania usunięcia jej danych osobowych z wyszukiwarki internetowej. Jest to tak zwane prawo do bycia zapomnianym. W serwisie wirtualnemedia.pl możemy przeczytać jakie strony i serwisy znalazły się w czołówce Google, jeżeli chodzi o zgłoszenia do usunięcia.

Na stronie serwisu dobreprogramy.pl możemy przeczytać o głośnym ostatnio problemie dotyczącym prywatności użytkowników nowego Windowsa 10. Sprawa jest tym bardziej aktualna w związku z pojawieniem się aktualizacji systemu, zwanej jako Threshold 2.

Serwis Dziennik Internautów  informuje o najnowszym badaniu preferencji klientów sklepów internetowych. Zostało ono przeprowadzone przez instytut badający opinię publiczną Infas na zlecenie Trusted Shops.

W serwisie dobreprogramy.pl możemy przeczytać o projekcie Kima Dotkoma odnośnie MegaNetu, czyli internetu nowej generacji, który ma zapewnić swoim użytkownikom anonimowość.

W serwisie WP tech możemy przeczytać o wynikach badania dotyczącego korzystania z urządzeń mobilnych przez Polaków.

Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie PHP ostatecznie zakończone zostało wsparcie dla oprogramowania PHP 5.4.

Nasza agencja interaktywna już od wielu lat wspiera kilka lokalnych stowarzyszeń z powiatu chrzanowskiego, których głównym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez uprawianie różnych sportów.

Jeden z klientów  zwrócił się do nas z pytaniem dotyczącym cytowanego niżej maila. Zastanawiała go potrzeba wypełnienia takiego formularza bez słowa wyjaśnienia. Jednocześnie nie chciał przegapić możliwej okazji zarobku dla jego firmy.

Kilka dni temu weszły ważne zmiany, które dotyczą wszystkich właścicieli stron, którzy stosują cookies. Co to są pliki cookies?

Miło nam poinformować, że osoba nadzorująca wszystkie kampanie Google Adwords realizowane w naszej firmie otrzymała  certyfikat kwalifikowanego specjalisty w zakresie reklamy w sieci wyszukiwania Google Adwords.

Nie ma się czym chwalić. Mistrzostwa trwały trzy miesiące, zapisało się jak zawsze kilkaset osób, ostatecznie swoją stronę przygotowało i zarejestrowało znacznie mniej. Wyniki konkursowe uwzględniają ostatecznie dane dla 97 pozycjonerów. Tyle stron zostało uznane w wynikach.

Od 19 stycznia jesteśmy dostępni w nowym biurze przy ulicy Głowackiego 22/1 w Chrzanowie (300 metrów w linii prostej od dotychczasowego biura przy Krakowskiej 16). Nowe, większe biuro gotowe pomieścić nasz stale powiększający się zespół :)