Światło dzienne ujrzała niedawno nasza najnowsze realizacja. Zlecenie obejmowało zaprojektowanie oraz kompleksowe stworzenie innowacyjnej, dostosowanej do najnowszych standardów strony www dla Ellego - Zaopatrzenie Techniczne.

 

W efekcie powstała profesjonalna strona internetowa typu one-page (przewijana). Rezultaty naszej pracy znaleźć można na naszej stronie w sekcji portfolio - biznesjoomla.pl/portfolio

 

Zaopatrzenie Techniczne Ellego już od 14 lat działa na rynku polskim w sektorze handlowo-usługowym. Swoją pozycję na rynku ugruntował jako znany dostawca materiałów technologicznych oraz technicznych oferując swój asortyment zarówno dla przemysłu jak i kontrahentów indywidualnych. Początkową fazą realizacji było ustalenie przyszłej struktury szablonu. Projekt powstał w oparciu o dwa wybrane wyjściowe szablony, które najlepiej pokrywały się z wizją oraz wytycznymi właściciela firmy.

 

szablony

 

Strona www dla Ellego to wypadkowa 2 nowoczesnych szablonów, które umożliwiły wdrożenie unikalnego projektu, w pełni responsywnego (strona internetowa poprawnie wyświetlana jest na urządzeniach mobilnych takich jak smartfon czy tablet - automatyczne dopasowanie strony do konkretnej rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana). Strona zawiera również dodatkowe płynnie pojawiające się boksy reklamowe wyskakujące w miarę przemieszczania się na stronie - przewijania strony.

 

Na stronie internetowej firmy Ellego znalazły się kluczowe informacje o działalności firmy, usługach usługach/oferowanych produktach przedstawionych w postaci pojawiających się boksów reklamowych oraz dane teleadresowe do firmy (wraz z formularzem kontaktowym oraz szczegółową mapką dojazdową). Zastosowany został również slider - po upływie odpowiedniego czasu następuje płynna zmiana 5 obrazków w cyklu kilku sekundowym. Na stronie www nie zabrakło także opinii dotychczasowych klientów oraz specjalnego licznika, który prezentuje ilość lat na rynku, liczbę zadowolonych czy stałych klientów firmy.

 

ellegoresp

 

Coraz częściej firmy decydują się na taką formę współpracy z naszą agencją interaktywną. Zlecenia obejmują stworzenie profesjonalnej strony typu one page (przewijanej) opartych o wybrane nowoczesne szablony przy doborze właściwej kolorystyki szablonu adekwatnej do pełnionej działalności, odpowiedniej struktury szablonu łącznie z uzupełnieniem strony przesłanymi treściami - tekstami, zdjęciami. Staje się to w ostatnich czasach idealnym wyjściem dla przedsiębiorców, którzy chcą otrzymać w przystępnej cenie profesjonalną nowoczesną stronę www.

 

Więcej szczegółów znaleźć można na - 48.media.pl

 

Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości materiałów elektrycznych, materiałów hutniczych / kolejowych, profesjonalnej aparatury pomiarowej, specjalnych materiałów budowlanych, gorąco polecamy kontakt z firmą Ellego:

 

KONTAKT: Z.T.Ellego
ul. Al.Henryka 37
32-500 Chrzanów

 

tel. stacjonarny: 32/622-75-59
kom.: 501-127-130
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oddział w Pogorzycach:
ul.Bartnicza
Pogorzyce 32-500