Od 2007 roku pomagamy zaistnieć firmom w sieci Internet. Projektujemy i tworzymy a następnie opiekujemy się indywidualnie różnymi projektami. Podchodzimy z takim samym zaangażowaniem zarówno do małych realizacji na potrzeby lokalnych mikro firm jak i do dużych ogólnopolskich projektów.

Rozumiemy potrzeby klientów. Za każdym razem staramy się działać tak, jakby to był nasz biznes a od wyniku tego działania zależała by dalsza przyszłość firmy.

Realizujemy wdrożenia stron internetowych z dostarczeniem infrastruktury technicznej: hosting, poczta e-mail, domeny. 48 Media to nie tylko strony WWW, zapewniamy także opiekę marketingową. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach i linki sponsorowane, czyli reklamy Adwords w wyszukiwarce Google i na tematycznie powiązanych stronach WWW.

Naszą specjalnością jest CMS Joomla! Oprócz standardowych wdrożeń witryn firmowych realizujemy również zadania specjalistyczne: migracje z innych CMSów, aktualizacje ze starych wersji czy wdrożenia specjalistycznego dodatku, jego dostosowanie, a także stworzenie od podstaw.