przeglądarka internetowa

  • AdwCleaner sposobem na szkodliwe komponenty w przeglądarkach i nie tylko

    AdwCleaner to obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi na rynku do szybkiego usuwania niechcianego oprogramowania, komponentów reklamowych, zmieniających ustawienia przeglądarek czy toolbarów instalowanych jako dodatki do przeglądarki. Jedną z największych zalet tego darmowego oprogramowania jest ochrona przed komponentami wykradającymi nasze poufne dane.

  • Najpopularniejsze przeglądarki internetowe w listopadzie 2015

    Na stronie serwisu Komputer Świat możemy zapoznać się z rankingiem przeglądarek internetowych w listopadzie 2015 roku. Serwis bazuje na danych dostarczonych przez statConter, które uważa za najbardziej wiarygodne. Możemy przyjrzeć się jak zestawienie to wygląda w skali światowej, a jak tylko w Polsce.

  • Przeglądarka Firefox 42 z ochroną przed śledzeniem

    Serwis wirtualnemedia.pl donosi o pojawieniu się nowej wersji przeglądarki Firefox, która posiada ciekawą funkcję ochrony przed śledzeniem w trybie prywatnego przeglądania. Jest to istotna opcja dla internautów, którym zależy na większej prywatności w sieci. Przeglądarka jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w kwestii kontroli swoich danych przez dużą część użytkowników internetu.